Prof. Dr. Kamil Gülpınar

1974 yılında Antakya’da doğdu. İlkokulu İskenderun Namık Kemal ilkokulunda ortaokul ve liseyi İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde okudu. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. Prof.Dr. Kamil GÜLPINAR 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Prof Dr. Kamil GÜLPINAR 2005-2006 yılları arasında Özel Ankara Güven Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalıştı.

Prof. Dr. Kamil GÜLPINAR 2006-2023 yılları arasında  Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi nde öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Prof. Dr. Kamil GÜLPINAR ‘Cleveland Clinic International Observership Program in the Endocrinology and Metabolism Institute; Department of Endocrine Surgery’ bölümünde 2012 yılında observer olarak çalışmıştır.

Yerli ve yabancı dergilerde yayınlanan çok sayıda yayını mevcuttur. Prof. Doktor Kamil GÜLPINAR evli ve bir çocuk babasıdır.

Hemen Bilgi ve Randevu Alın

Prof. Dr. Kamil Gülpınar Kliniği ile iletişime geçmek, bilgi veya randevu almak için WhatsApp hattımızdan ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP HATTI İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ